O mnie

Nazywam się Arek Górski

Od 2012 roku moja zawodowa droga związana jest z prowadzeniem szkoleń. Byłem Młodszym Specjalistą ds. Sprzedaży, a następnie Trenerem Sprzedaży w Studio Moderna (2011-2013). Zajmowałem stanowisko Asystenta Zarządu oraz Młodszego Konsultanta w Leanpassion (2013-2014). Pracowałem jako Doradca Klienta oraz Trener Wewnętrzny w Idea Bank S.A. (2014-2017). Ostatnie moje stanowisko etatowe to Trener – Ekspert w firmie Warta (2017-2021).

Od 2016 roku pracuję na własną markę, Smart Training. Również od tego roku łączy mnie stała współpraca z Grupą SET, na rzecz której – w ramach Szkoły Trenerów Biznesu – przygotowuję do wyjścia na rynek kolejne „pokolenia” trenerów i szkoleniowców. Współpracuję także z Gildią Trenerską, gdzie prowadzę szkolenia onboardingowe, które przygotowują pośredników ds. nieruchomości do pracy w zawodzie. Pracuję zgodnie z wartościami dla mnie kluczowymi – są nimi użyteczność treści oraz zapewnienie uczestnikom dogodnych warunków uczenia się. 

Moim priorytetem jest właściwe zbadanie potrzeb. To podstawa, aby na szkoleniu przekazywać wiedzę i projektować takie umiejętności, które faktycznie będą przydatne uczestnikom w ich środowisku pracy. Programy szkoleniowe mają dla mnie kluczowe znaczenie dla sukcesu procesu szkoleniowego. Dlatego tworzę je tak, by dawały przestrzeń na ćwiczenia refleksyjne oraz praktykę. Teoria pojawia się tam, gdzie jest to konieczne.

  Doświadczenie

  Akredytacja ACC w ICF – w trakcie

  2021 - Certyfikowany Coach Akademii SET ®

  2016 – Certyfikowany Trener Biznesu Akademii SET ®

  2012 – 2014 – magister Marketingu i Zarządzania ze specjalizacją PR i Komunikacja w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie.

  2008 – 2011 – licencjat z Politologii ze specjalizacją Polityki Regionalnej, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Państwowej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

  Motodologia pracy trenera

  W metodologii pracy kładę nacisk na empirię – wiedza zdobyta na szkoleniu powinna być od razu wdrażana w rzeczywiste, a nie szkoleniowe środowisko, czyli środowisko pracy. Z mojej strony zapewniam więc pomoc poszkoleniową w procesie adaptacji nowych umiejętności przez uczestników szkolenia oraz pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne.

  Wiedza oparta na doświadczeniu

  Mam za sobą ponad 11 000 godzin przeprowadzonych szkoleń i warsztatów. Współpracuję z menadżerami, rozwijając ich kompetencje, służące lepszemu zarządzaniu zespołami, efektywniejszemu motywowaniu i doskonalszemu radzeniu sobie z sytuacjami trudnymi. Wspieram zespoły zadaniowe w doskonaleniu umiejętności, związanych ze sprzedażą i procesami obsługi klienta. Moją specjalizacją jest projektowanie pełnych procesów szkoleniowych, które zawsze dostosowuję do potrzeb danej organizacji, dbając o ich najwyższą efektywność.

  • Arek jest szalenie wszechstronnym trenerem, z doświadczeniem sprzedażowym, ale i szerokimi kompetencjami miękkimi. Mogąc pracować z Nim na jednej sali szkoleniowej, miałem okazję dużo się nauczyć z zakresu projektowania szkoleń i warsztatu trenerskiego. Jedną z Jego zalet jest gruntowne badanie potrzeb odbiorców i na jego podstawie tworzenie programu.

   Marcin baliński
   Koordynator Zespołu Trenerów w Edison Energia S.A.
  • Miałam przyjemność obserwować Arka w pracy od początku jego drogi zawodowej, związanej ze szkoleniami. Już na stanowisku konsultanta ds. sprzedaży wykazywał się niespotykaną wszechstronnością rozwiązań, wiedzą i dążeniem do realizacji celów zgodnie z najwyższymi standardami. Trenerstwo i coaching to jego pasja, co Arek pokazuje na sali szkoleniowej. Jest w pełni oddany sprawie, zawsze przygotowany - także na to, że trzeba być elastycznym i czasem zmienić kurs, żeby czas spędzony na szkoleniu był efektywny i wnosił dużo dobra w zasoby organizacji. Z pełnym przekonaniem rekomenduję pracę z Arkiem - zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

   Agata Sosnowska
   Psycholog, Trener języka polskiego
  • Zdecydowanie rekomenduję. Arek Górski to trener, którego szkolenia prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym i praktycznym. Jego zaangażowanie i otwartość motywują do wdrażania nowych rozwiązań. Szkolenia prowadzone w sposób dynamiczny i dostosowany do potrzeb uczestników. Polecam wpółpracę, ponieważ to człowiek z pasją w tej dziedzinie.

   Kamil Trochym
   Warszawskie Centrum Rozwoju
  • Z Arkiem współpracowałam przez prawie 4 lata jego pracy w Warcie. Arek w tym czasie dał się poznać jako osoba, która w bardzo profesjonalny i kompleksowy sposób opiekuje się klientem, od badania potrzeb do wsparcia we wdrożeniu umiejętności. Arek jako trener, zawsze stawia na pierwszym miejscu uczestników i ich potrzeby. Wpasowuje się w dynamikę grupy szkoleniowej, przez co buduje świetne warunki do uczenia podczas szkolenia jak również bezpieczną i przyjazną atmosferę.
   Rekomenduję współpracę z Arkiem w obszarze szkoleń zarówno stacjonarnych jak i online.

   Małgorzata Minakowska
   Kierownik Wydziału Szkoleń i Rozwoju, TUiR WARTA S.A.
  envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram